کشف ۴ تن کود شیمیایی قاچاق در قزوین

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۹۷ کیسه کود شیمیایی قاچاق به وزن 4 تن به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال در قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سردار مهدی حاجیان در این باره اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت شخصی در امر فروش و نگهداری کود شیمیایی قاچاق، موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی قرار گرفت.

سردار حاجیان افزود: مأموران پس از انجام کار اطلاعاتی محل مورد نظر را شناسایی که پس از هماهنگی‌های قضائی در بازدید از مغازه متعلق به متهم ۴ هزار و۸۵۰ کیلو کود شیمیایی قاچاق به ارزش تقریبی ۳۰۰ میلیون ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک متهم در این زمینه، از شهروندان خواست: در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان با تماس به موقع با ۱۱۰، پلیس را در مقابله جدی با قاچاقچیان کالا و ارز یاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

150 دست جهیزیه بین زوجین قزوینی توزیع می‌شود

پ جولای 23 , 2020
معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: با فرا رسیدن هفته ملی ازدواج ۱۵۰ دست جهیزیه با کمک خیران و سازمان‌های مردم نهاد در استان قزوین توزیع خواهد شد. به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی لطفی در نشست خبری که به مناسبت آغاز هفته […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع