کشف 1400 قرص روانگردان در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف 1400 حبه قرص و 1650 سی سی شربت روانگردان با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، سرهنگ “حسین براری” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کرمانشاه مبنی بر اینکه شخصی در پوشش عرضه موادغذایی اقدام به فروش دارو و قرص های روانگردان می کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات لازم موفق به شناسایی دکه در محله سعدی شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به انجام بازرسی های لازم اقدام کردند.  

سرهنگ براری گفت: در بازرسی از این واحد صنفی، 1400 حبه قرص به همراه 1650 سی سی شربت روانگردان کشف شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در پایان از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وبه دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لزوم تصویب بحث استخدام نیرو در آموزش‌وپرورش در شورای عالی انقلاب فرهنگی

چ سپتامبر 16 , 2020
وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه نیاز داریم مصوبه استخدام نیروی انسانی آموزش‌وپرورش را در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب برسانیم، گفت: مسئولیت آموزش، تعیین محتوا و نظارت در مهدهای کودک به وزارت آموزش‌وپرورش محول شده است. به گزارش ایلنا، محسن حاجی میرزایی با حضور در پنجمین جلسه شورای […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع