کلنگ  احداث ۱۰ پایگاه خیر ساز اورژانس در شهر اراک زده شد

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با چهل و پنجم سالگرد تأسیس اورژانس ۱۱۵ و روز فوریت‌های پزشکی، آئین کلنگ زنی احداث ۱۰ پایگاه خیر ساز اورژانس در شهر اراک با حضور استاندار، جمعی از مسئولین و خیرین برگزار شد.
بر اساس این گزارش مساحت این پایگاه‌ها ۱۴۱ متر مربع است و تجهیز آمبولانس این پایگاه‌ها بر عهده دانشگاه علوم پزشکی است. عملیات احداث این پایگاه‌ها تا سال ۱۴۰۰ به پایان می‌رسد.

برای ساخت این پایگاه‌ها ۵۰ میلیارد ریال از محل کمک‌های خیران و ۱۵۰ میلیارد ریال از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی اراک در نظر گرفته شده است و یکی از نیکوکاران سلامت استان به نام آقای محمدی هزینه ساخت یک پایگاه امداد اورژانس در اراک را تقبل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تشریح جلسه کمیسیون کشاورزی با حضور قالیباف

چ سپتامبر 16 , 2020
علیرضا نظری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست اظهار داشت: این جلسه با حضور اعضای کمیسیون، رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر جهاد کشاورزی و معاونان این وزارتخانه، نمایندگانی از تولید کنندگان دام، طیور، آبزیان و زنبورداران و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع