کلیات طرح جامع و تفصیلی شهر شهمیرزاد تصویب شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: کلیات طرح جامع و تفصیلی شهر شهمیرزاد در جلسه شورای برنامه‌ریزی و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان به تصویب رسید.

به گزارش ایلنا از سمنان، منوچهر فخری روز چهارشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری افزود: جزئیات و تصویب نهایی این طرح جامع و تفصیلی با پیگیری‌های ملی و استانی و با هماهنگی دیگر دستگاه های اجرایی در‌ گام اجرایی قرار می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: زیبایی شهمیرزاد به طبیعت و باغ های آن است و همگان باید برای حراست از طبیعت بکوشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه طبیعت و باغ ها در استان متعلق به آیندگان است، گفت: با تاکید استاندار محترم و نظارت دقیق معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مجوز تغییر کاربری باغ و فضای سبز در استان سمنان‌ اعطا نخواهد شد.

وی تصریح کرد: حراست و حفاظت از باغ ها خط قرمز در مدیریت معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری به شمار می رود.

فخری اضافه کرد: تدوین طرح جامع شهر شهمیرزاد از سال ۸۷ آغاز شد که روند تصویب آن تا قبل از این جلسه منجر به تصویب نشده بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: در ادامه تصویب نهایی این طرح از دیدگاه دستگاه های اجرایی استفاده خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آغاز فعالیت روز بازارهای قزوین با رعایت دستورالعمل های بهداشتی

چ سپتامبر 16 , 2020
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: فعالیت تمامی روز بازارهای هفتگی در سطح شهر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی شامل رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و دستکش در هنگام کار و همچنین دریافت و پرداخت نکردن وجه نقد آغاز شده است. به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، وحید مقدم […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع