کمبود تخت برای بستری بیماران حاد کرونایی در تربت جام/ ۷۹ نفر به دلیل شیوع کرونا جان باخته اند

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام با اشاره به ادامه شرایط قرمز تربت‌جام و صالح‌آباد از نظر شیوع بیماری کرونا، گفت: تاکنون ۷۹ بیمار کرونایی جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش ایلنا از مشهد، محمد افکار در این خصوص افزود: از مجموع دو هزار و ۱۵۷ مراجعه‌کننده به بیمارستان سجادیه این شهر، تست کرونای ۹۸۸ نفر مثبت شده است و تاکنون ۷۹ بیمار کرونایی جان خود را از دست داده‌اند.

وی با اشاره به شیوع پیک دوم ویروس کرونا، ادامه داد: هم اکنون ۲۵ بیمار کرونایی در بخش عفونی و هفت بیمار بدحال در بخش ویژه بیمارستان سجادیه بستری هستند.

افکار همچنین به کمبود تخت برای بستری بیماران حاد و تجهیزات پزشکی و خستگی کادر درمان اشاره کرد و از مردم درخواست کرد ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشت فردی، فاصله‌گذاری اجتماعی و فیزیکی، هنگام خروج از منزل تا موقع برگشت از ماسک استفاده کنند، دست‌ها را مرتب بشویند و در نقاط پرتجمع حاضر نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشف بیش از ۱۹۰۰ سکه تقلبی در میانه

چ جولای 29 , 2020
فرمانده انتظامی شهرستان میانه، از دستگیری یک کلاهبردار و کشف یک هزار و ۹۱۸ عدد سکه تقلبی خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ توحید فارسی گفت: در پی کسب اطلاع از فعالیت فردی در زمینه خرید و فروش سکه های تقلبی موضوع به دلیل حساسیت در دستور کار پلیس شهرستان […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع