کنگره ملی شهدای لرستان با محوریت بزرگداشت ۶۳۰۰ شهید برگزار می‌شود

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: کنگره ملی شهدای استان با محوریت بزرگداشت ۶۳۰۰ شهید استان برگزار می‌شود.

سید موسی خادمی در جلسه شورای سیاست‌گذاری ستاد کنگره ملی شهدای لرستان که امروز پنجم مردادماه برگزار شد، ضمن تقدیر از نماینده ولی‌فقیه در استان و فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) ابراز امیدواری کرد که انجام این وظیفه سنگین به بهترین وجه ممکن صورت پذیرد.

وی با اشاره به اینکه این سومین جلسه پیرامون کنگره ملی شهدای لرستان است که برگزار می‌شود تصریح کرد: با توجه به اینکه یکی از فلسفه‌های این امر هدایت پروژه‌ها و عملیاتی کردن آن‌ها در جهت برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای استان است لازم است کمیته‌های مختلف استانی و شهرستانی فضای حاکم بر استان را به این سمت‌وسو سوق دهند.

 استاندار لرستان با بیان اینکه در جریان این مسیر قرار گرفتن، سعادت و توفیقی الهی است که نصیب افراد می‌شود، خاطرنشان کرد: لازم است همه اعضا با انسجام‌بخشی از این مسئولیت را تقبل کرده و آن‌ها به سرانجام برسانیم.

خادمی اضافه کرد: در این جلسه نکات اصلی کار مشخص شده و وظایف کمیته‌ها و نحوه تأمین منابع بررسی شد.

وی بیان کرد: شعارها و موضوعات کنگره می‌تواند به‌عنوان‌مثال با محوریت چگونگی رزم و مجاهدت رزمندگان و یا توجه به والدین شهدا باشد.

 استاندار لرستان با تأکید بر لزوم شناخت خانواده شهدا گفت: اهمیت شناخت محیط و فضایی که باعث تربیت این افراد وارسته شده‌ است موضوع مهمی است که قابل‌تأمل است.

خادمی بر فعال شدن دبیرخانه و بخش‌های فرهنگی ستاد تأکید کرد و افزود: لازم است به سمت اموری حرکت کنیم که ماندگاری بیشتری داشته باشند و هزینه‌های جاری کمتر شده و به سرمایه‌گذاری متمایل شود.

وی با اشاره به مردمی بودن این کنگره بر حضور همه اقشار و همه دستگاه‌های دولتی و خصوصی تأکید و بر ضرورت فعالیت ستادهای شهرستانی متناظر با ستاد استانی تأکید کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

در لرستان کشت‌های جایگزین به‌خوبی جوابگوست

ی جولای 26 , 2020
ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: در استان کشت‌های جایگزین به‌خوبی جوابگو است. اسد عبدالهی در جلسه کمیسیون ماده ۵۴ (رفع تداخلات اراضی ملی) که امروز پنجم مردادماه در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در زمینه تعیین تکلیف اراضی مورد اختلاف تا زمان صدور رأی، […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع