کومان: در سلامت کامل هستم

سرمربی تیم ملی فوتبال هلند پس از ترخیص از بیمارستان اعلام کرد در سلامت کامل به سر می‌برد.

به گزارش ایلنا، رونالدو کومان در هفته جاری دچار حمله قلبی و به بیمارستان منتقل شد. او تحت عمل جراحی قرار گرفت و اخیرا از بیمارستان مرخص شد.

کومان پس از عمل جراحی قلب و مرخص شدن از بیمارستان در توییتر خود نوشت:” چند روز قبل اتفاقی افتاد که شوک بزرگی بود. چه برای خودم و چه برای خانواده و دوستانم. خوشبختانه دکترها فورا دست به کار شده و فوق‌العاده عمل کردند. من از آنها سپاسگزارم. آدم وقتی با چنین اتفاقی مواجه می‌شود فروتن می‌شود. ابراز احساسات مردم واقعا برایم لذت‌بخش بوده. به خاطر همه پیام‌های زیبایی که از مردم و باشگاه‌های سابقم دریافت کردم سپاسگزارم. در حال حاضر کاملا سلامت هستم. یعنی با قدرت کامل به کارم ادامه خواهم داد و به محض اینکه توپ دوباره به گردش در بیاید سر کارم خواهم بود. متشکرم و به زودی می‌بینم‌تان”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زمان‌بندی فعلی مذاکرات پسابرگزیت عملا ناممکن است

ج مه 8 , 2020
وزیر خارجه ایرلند گفت که اپیدمی کرونا زمان‌بندی مذاکرات پسابرگزیت میان بریتانیا و اتحادیه اروپا را «عملا ناممکن» کرده است. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «سیمون کاونی»، وزیر خارجه ایرلند امروز -‌جمعه- گفت که اپیدمی کرونا زمان‌بندی مذاکرات پسابرگزیت میان بریتانیا و اتحادیه اروپا را «عملا ناممکن» […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع