گاز این خیابان‌های اهواز، فردا قطع می‎شود

ایسنا/خوزستان گاز برخی مناطق شهر اهواز از فردا شب به مدت ۱۴ ساعت قطع می‎شود.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام شرکت گاز خوزستان به دلیل انجام تعمیرات اضطراری، گاز برخی مناطق شهر اهواز از ساعت ۲۰ روز یکشنبه (۵ مردادماه) تا ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه (۶ مردادماه) قطع خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه، گاز مناطق فاز ۳ کوی ملت، خیابان‌های ۱۸، ۱۹ و ۲۰ عامری کوی ملت و خیابان ۲۱ اقبال کوی ملت از فردا به مدت ۱۴ ساعت قطع می‎شود. همچنین گاز مرکز شهر اهواز در محدوده خیابان نادری تا خیابان رودکی از ۳۰ متری تا بلوار آیت الله بهبهانی از ساعت ۲۲ فردا تا ساعت ۱۶ روز دوشنبه قطع می‎شود.

از مشترکان گاز اهوازی درخواست شده در مدت انجام تعمیرات، از دستکاری کنتور و رگولاتورهای منازل و اماکن، خودداری کنند.

شماره امداد گاز ۱۹۴ به صورت شبانه‌روزی، آمادگی رسیدگی به درخواست‌های مشترکین و مصرف‌کنندگان گاز طبیعی در مواقع ضروری یا حوادث است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیاده‌سازی مباحث تئوریک آکادمیک از سوی جهاد دانشگاهی

ش جولای 25 , 2020
ایسنا/لرستان یک مدرس دانشگاه با بیان این‌که جهاد دانشگاهی توانسته است با انجام کارهای بی‌نظیر خود را به اثبات برساند، گفت: این نهاد در پیاده‌سازی مباحث تئوریک آکادمیک موفق بوده است. امیر علی‌حیدر امیری امروز چهارم مردادماه در جمع خبرنگاران، با گرامی‌داشت شانزدهم مرداد سالروز تأسیس جهاددانشگاهی با اشاره به […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع