یک تجربه جدید و جذاب برای مهدی رحمتی؛ سکونشینی با طعم اضطراب (عکس)

مهدی رحمتی از روی سکوها نظار گر بازی شاگردان خود در شهرخودرو بود.

به  خبرنگار گزارش ایلنا، با از سرگیری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در قطر شهرخودرو به مصاف شباب الاهلی امارت رفت. در ابتدا به نظر می‌رسید مهدی رحمتی سرمربی جوان این تیم که در فصل گذشته سنگربان شهرخودرو نیز بود با توجه به تجربه بالایی خود در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، درون قفس توری این تیم قرار بگیرد. اما با مشخص شدن ترکیب این تیم متین صفایان درون دروازه شهرخودرو قرار گرفت تا رحمتی در بیرون از زمین شاهد بازی شاگردانش باشد.

مهدی رحمتی هم که مدرک مربیگری ندارد به همین دلیل نمی‌توانست روی نیمکت این تیم بنشیند. بدین ترتیب مجبور بود از روی سکوها ناظر بازی شاگردان خود باشد.

photo_۲۰۲۰-۰۹-۱۴_۲۰-۴۸-۵۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فروش 90 میلیارد ریالی محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

د سپتامبر 14 , 2020
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت : یک سوم شرکت‌های دانش‌بنیان استان در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان مستقر هستند که سال گذشته بیش از 90 میلیارد ریال فروش محصول داشتند . به گزارش ایلنا از سمنان، علی حقیقی اصل گفت : در مجموع 30 شرکت دانش‌بنیان در استان […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع