یک تیم مسلح تجزیه‌طلب در خوزستان متلاشی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حیدر عباس زاده در بیان جزئیات خبر اظهار کرد: چهارشنبه‌شب هفته گذشته این تیم سه نفره در شهرک شهید مدنی ماهشهر، هم‌زمان به سمت منازل مسکونی فرمانده پایگاه بسیج این شهرک و یکی دیگر از اعضای مؤثر پایگاه بسیج تیراندازی کردند.

وی افزود: در جریان این تیراندازی متأسفانه مادر یکی از عوامل بسیج شهرک شهید مدنی پس از اصابت گلوله این افراد به شهادت رسید.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه گفت: بعد از این حمله تروریستی موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت و آگاهی شهرستان ماهشهر قرار گرفت.

وی بیان کرد: به لطف خدا و هدایت عملیاتی مستمر، کمتر از ۴۸ ساعت سه نفر از عاملان اصلی این حادثه تروریستی شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: از این افراد، دو قبضه سلاح جنگی کلاشینکف و پنج تیر شورشی همراه با ۵۶ عدد فشنگ جنگی و شورشی و نیز یک دستگاه موتور سیکلت کشف و ضبط شد.

سردار عباس زاده افزود: در تحقیقات اولیه سه فرد تروریست و تجزیه‌طلب به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان اضافه کرد: این افراد سه سال پیش تغییر مذهب داده و گرایش‌های تجزیه‌طلبانه پیدا کردند.

وی افزود: این سه نفر دارای سوابقی چون تیراندازی به پایگاه‌های بسیج و انتظامی، قدرت‌نمایی با سلاح در مراسم اعیاد مذهبی با انگیزه امنیتی هستند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان انگیزه این افراد را در تیراندازی به عوامل بسیج شهرک شهید مدنی ماهشهر تروریستی عنوان کرد و افزود: پلیس استان خوزستان با حمایت دستگاه‌های امنیتی و قضائی استان با اقتدار خواب را از چشمان این افراد خواهد ربود.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان افزود: فرزندان ملت در نیروی انتظامی خوزستان برای برقراری نظم و امنیت شهروندان از جانشان مایه گذاشته و اجازه نخواهند داد تا معاندان نظام آرامش مردم را بر هم زنند.

تحقیقات از این تیم تروریستی تجزیه‌طلب ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خودروساز بزرگ آلمان، دایملر در ۳ماهه دوم ۱.۹ میلیارد یورو ضرر کرد

ش جولای 25 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از شین‌هوا، دایملر، خودروساز بزرگ آلمان اعلام کرد در سه ماهه دوم ۲۰۲۰ به طور خالص ۱.۹ میلیارد یورو (معادل ۲.۲ میلیارد دلار) ضرر کرده است. این خودروساز اعلام کرد که عملکرد کلی این شرکت به شدت تحت تأثیر پاندمی کرونا و افت تقاضای […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع