۱۲۲ مرکز مشاوره پیش از ازدواج در استان تهران فعالیت دارد

به گزارش خبرنگار مهر، شکرالله حسن بیگی عصر سه شنبه در حاشیه برگزاری مراسم ستاد ساماندهی امور جوانان که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از فردا هفته ازدواج آغاز می‌شود و دستگاه‌ها برنامه‌های خود را ارائه دادند.

حسن بیگی افزود: مورد بسیار مهم فرهنگ سازی ازدواج است و مهم است که در جوانان این فرهنگ نهادینه شود، اما متأسفانه در شرایط کنونی ازدواج اولویت جوانان محسوب نمی‌شود و صدا و سیما می‌تواند از روش‌های ابداعی برای فرهنگ سازی در امر ازدواج استفاده کند.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: مجمع خیرین جوانان را تشکیل دهیم که به امر ازدواج و اشتغال جوانان کمک کنند و اگر اشتغال حل شود موضوع ازدواج حل خواهد شد و مشکل اشتغال بحث ملی محسوب می‌شود که از هیأت دولت باید آغاز شود.

وی در ادامه به بحث ازدواج سفید در جامعه اشاره کرد و عنوان داشت: این موضوع بسیار سمی است که باید به آن پرداخته شود و جوانان نسبت به این موضوع روشن شوند.

حسن بیگی بیان داشت: در حال حاضر ۱۲۲ مرکز فعال مشاوره در استان تهران وجود دارد که برای مشاوره پیش از ازدواج به جوانان فعالیت دارند که طی جلسه امروز عنوان شد که در برخی شهرستان‌ها این مراکز مشاوره وجود ندارد که مقرر شد فرمانداران این موضوع را پیگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آمار ازدواج در استان تهران با ۱۹ هزار مورد کمتر از سال ۹۷ ثبت شد

س جولای 21 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی عصر سه شنبه در جلسه ساماندهی امور جوانان اظهار داشت: با وجود رشد کم جمعیت غالب قشر جامعه امروز ما جوانان هستند و خانواده مقدمه نهاد اجتماعی محسوب می‌شود. وی در خصوص دلایل مختلفی که سبب کاهش ازدواج می‌شود اظهار داشت: علل عمده […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع