۱۴۰۰ خانه هلال فردا در کشور بهره برداری می شود

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن قوسیان مقدم شامگاه چهارشنبه با سفر به استان گیلان و دیدار با استاندار با اشاره به افتتاح هزار و ۴۰۰ خانه هلال در سطح کشور، اظهار کرد: این خانه‌ها فردا و از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور رئیس جمهور بهره برداری و افتتاح خواهد شد.

وی همچنین به بهره برداری از مرکز جامع توانبخشی رشت نیز اشاره کرد و گفت: این مرکز با هدف ارائه خدمت به معلولان جسمی و حرکتی و سایر آحاد جامعه احداث و بهره برداری می‌شود.

قوسیان مقدم در ادامه با اشاره به ظرفیت خوب دهیاری‌ها و اهمیت نقش آفرینی آنها در ارائه سریع‌تر خدمات به نیازمندان هنگام بروز حوادث، افزود: دهیاران نقش مهمی در زمان حوادث و خدمات رسانی دارند و باید از پتانمسیل آنها به درستی استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روند ابتلا به کرونا در شهرستان تنگستان کاهشی است

چ سپتامبر 16 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسن رفیعی‌پور عصر چهارشنبه در نشست ستاد کرونا اظهار داشت: در طول یک ماه گذشته آمار بیماران کرونایی شهرستان نسبت به ماه‌های گذشته کاهش یافته است اما این روند کاهشی بسیار کند است. وی اضافه کرد: این بیماری واکسن ندارد و مردم باید خودشان را به […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع