۱۵۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اصفهان بستری شدند

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش بیماران مبتلا به کرونا در استان اصفهان به غیر از کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: هم اکنون تعداد ۸۳۰ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستانها بستری شده‌اند، از میان بیماران بستری کنونی ۱۶۷ نفر بدحال بوده و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان اصفهان بستری هستند.

وی افزود: تعداد موارد دارای علامت و بستری شده در شبانه روز گذشته ۱۵۴ نفر گزارش شده و در همین زمان تعداد ۱۳۰ نفر هم از ۲۲ مرکز درمانی در استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل مرخص شدند که باید دوران نقاهت خود را در منزل سپری کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با هشدار برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله فیزیکی در سطح جامعه گفت: وضعیت اصفهان در مواجهه با ویروس کووید ۱۹ به هیچ وجه مناسب نیست و از وضعیت زرد به نارنجی تغییر کرده است.

وی افزود: میزان موارد حاد ابتلاء به کرونا در استان اصفهان شتاب گرفته و بر این اساس لازم است شهروندان در مواقع غیرضروری از منزل خارج نشوند و نسبت به استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی اهتمام ورزند تا زمانی که از بحران این بیماری به لطف پروردگار عبور کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تعداد مبتلایان کرونا در منطقه کاشان به ۱۹۴۲ مورد رسید

د جولای 27 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در طول ۲۴ ساعت گذشته جواب آزمایش کرونای ۱۴ نفر در منطقه کاشان مثبت بوده است، اظهار داشت: با این موارد مثبت تعداد کل افراد کرونا مثبت در منطقه کاشان از ابتدای شیوع تاکنون به […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع