۱۵ مورد آتش سوزی طی ۲ روز در ورامین

محسن پارسا در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وقوع حریق در ورامین گفت: طی دو روز گذشته ۱۵ مورد آتش سوزی مزارع گندم و علفزارها در سطح شهر و روستاهای ورامین توسط پرسنل آتش نشانی خاموش و مهار شده است.

پارسا افزود: در ده سال گذشته این تعداد آتش سوزی در مزارع ورامین بی‌سابقه بوده است که خوشبختانه پرسنل آتش نشانی ورامین آمادگی لازم را داشتند.

وی در بیان علت این حوادث گفت: مدرکی از عمدی بودن آتش سوزی‌ها توسط کارشناسان آتش نشانی ورامین پیدا نشده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری ورامین با درخواست از شهروندان جهت مراقبت بیشتر از مزاتع عنوان داشت: ممکن است حتی پرتاب یک سیگار از ماشین در حال عبور به کنار جاده موجب آتش‌سوزی شود و در همین راستا نیز از همه کشاورزان می‌خواهیم سریعاً نسبت به برداشت محصولات اقدام کنند و مراقبت لازم را با کشیک شبانه روزی از مزارع انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فرمانده جدید سپاه رفسنجان معرفی شد

چ ژوئن 10 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده سابق سپاه شهرستان رفسنجان در این مراسم اظهار داشت: در طول مدت خدمتگزاری در رفسنجان اگر کاری انجام شده با عنایت خداوند بوده است و ما وسیله‌ای بیش نبودیم. سرهنگ علی اکبر شاهرخی با بیان اینکه فعالیت‌های عمرانی و زیرساختی در شهرستان برخی به اتمام […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع