۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان بوئین زهرا کشف شد

فرمانده انتظامی استان قزوین از توقیف یک دستگاه کامیون تریلر حامل ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در بوئین زهرا خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سردار مهدی حاجیان روز شنبه در تشریح این خبر افزود: ماموران گشت یگان امداد شهرستان هنگام گشت زنی در محور اشتهارد به یک دستگاه کامیون تریلر حامل سوخت مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: با بررسی مدارک مشخص شد، راننده فاقد مجوز حمل سوخت است و در بازرسی از کامیون ۳۰ هزار لیتر سوخت از نوع گازوئیل کشف و یک نفر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان اضافه کرد: با انتقال کامیون به پارکینگ، تشکیل پرونده و دعوت از کارشناس شرکت نفت، سوخت تحویل این شرکت شد و متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نظام آموزش ما مبتنی بر مهارت نیست و فقط آموزش محض را ارائه می‌کند

ش جولای 25 , 2020
استاندار قزوین گفت: نظام آموزش ما مبتنی بر مهارت نیست و فقط آموزش محض را ارائه می‌کند که برای رسیدن به نقطه مطلوب باید مهارت محوری در دستور کار قرار گیرد. به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، هدایت الله جمالی پور روز شنبه در شورای اداری آموزش و پرورش استان […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع