۴۰ واحد مسکونی برای ایتام در چهارمحال و بختیاری احداث می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور ضمن تقدیر از فعالیت مؤسسات خیریه در استان بیان کرد: نیکوکاران و خیران همواره در کنار کمیته امداد در راستای تأمین نیازهای اساسی نیازمندان تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به احداث ۴۰ واحد مسکونی ویژه خانواده ایتام و محسنین فاقد مسکن افزود: این واحدهای مسکونی با مشارکت کمیته امداد و با نظارت سازمان نظام مهندسی احداث می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه این مؤسسه خیریه از سال‌های گذشته در زمینه احداث مسکن نیازمندان فعالیت می‌کند، ادامه داد: سال گذشته نیز با مشارکت مؤسسه خیریه سماء، ۲۲ واحد مسکونی ویژه خانواده ایتام احداث و تحویل مددجویان شده است.

ملک پور تأمین مسکن ایمن و مقاوم را از سیاست‌های کمیته امداد عنوان و مطرح کرد: احداث مسکن برای خانواده‌های نیازمند زمینه کاهش بخشی از مشکلات اقتصادی آن‌ها را فراهم می‌کند که اعطای کمک‌های مالی و حتی انجام خدمات رایگان در حوزه ساختمان گام بزرگی در راستای رفع این نیاز اساسی مددجویان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

توزیع ماسک توسط نخبگان جوان لشکر فاطمیون در میان مردم

ش جولای 25 , 2020
توزیع ماسک توسط نخبگان جوان لشکر فاطمیون در میان مردم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع