۴ کشته و مصدوم در تصادف رانندگی در جاده پارس آباد

سید محمد صفوی بعد از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعاتی پیش بر اثر برخورد دو دستگاه سواری پیکان و تیبا ۳ نفر مصدوم و یک نفر کشته شد.

وی با اشاره به اینکه این سانحه رانندگی در ۳۰ کیلومتری پارس آباد اتفاق افتاد، عنوان کرد: انحراف به چپ سواری پیکان علت وقوع این حادثه اعلام شده است.

رئیس پلیس راه استان اردبیل تاکید کرد: از رانندگان درخواست می‌شود قوانین راهنمایی و رانندگی را جدی بگیرند تا شاهد وقوع حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

سید مهدی موسوی مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ شهرستان پارس آباد نیز در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: ساعاتی پیش به دنبال گزارش تصادف عوامل اورژانس شهرستان پارس آباد سریعاً به محل حادثه اعزام شدند مصدومین این سانحه با اتومبیل آمبولانس به اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، جاده اردبیل مغان متأسفانه روزانه شاهد چنین حوادث تلخ و ناگوار رانندگی است که به دلیل عرض کم جاده رخ می‌دهد. تبدیل این جاده به بزرگراه جزو مطالبات دیرینه مردم استان است که طبق اعلام مسئولین مربوطه قرار است سالانه ۵۰ کیلومتر بزرگراه در استان احداث شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

از نوشیدنی تهیه شده با خون‌ جزامی‌ها تا پتوی آلوده به آبله‌

س سپتامبر 15 , 2020
انگلیسی‌ها پتوهای بیماران مبتلا به آبله‌ را میان بومیان آمریکا توزیع می‌کردند و انگلیسی‌ها پتوهای بیماران مبتلا به آبله‌ را میان بومیان آمریکا توزیع می‌کردند.

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع