۵۳ پزشک در مجموعه پزشکی قانونی استان سمنان فعالیت دارند

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی نوروزی بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با معاون توسعه منابع انسانی استاندار سمنان به میزبانی استانداری با بیان اینکه ۵۳ نفر پزشک و نیروهای تخصصی در مجموعه پزشکی قانونی استان مشغول به فعالیت هستند، ابراز داشت: سهمیه جذب پنج نفر نیروی پزشک و تکنسین‌های تخصصی برای شهرستان‌های سمنان، شاهرود و دامغان وجود دارد.

وی افزود: تقاضا داریم به واسطه نوع فعالیت و استمرار شبانه روزی ساعات کار این مجموعه، توجه و حمایت‌های ویژه در بحث‌های مالی و اعتباری صورت گیرد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان گفت: به دلیل شیوع کرونا و محدودیت‌های اعمال شده، در سه ماهه نخست سال جاری به نسبت مدت مشابه سال قبل، در بحث معاینات بالینی حدود ۲۳ درصد و در مراجعات سرپایی تصادفات نیز ۳۶ درصد کاهش شاهد بوده‌ایم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان نیز در این دیدار با بیان اینکه کاهش هزینه‌های مالی دستگاه‌های اجرایی استان از طریق توسعه خدمات الکترونیک، ارائه خدمات غیرحضوری و برون سپاری، محقق خواهد شد، گفت: توسعه خدمات الکترونیک، افزایش ارائه خدمات به صورت مجازی و همچنین استفاده از برون سپاری در بحث اصلاح ساختار خدمات اداری، می‌تواند به عنوان راهکاری مؤثر و قابل تأمل برای کاهش هزینه‌ها، در دستور کار مدیران استان قرار گیرد.

فاطمه منصوری ادامه داد: البته برخی دستگاه‌های اجرایی به واسطه نوع فعالیت و سیاست کاری، کمتر می‌توانند در بحث توسعه خدمات الکترونیک و برون سپاری ورود کنند که مجموعه پزشکی قانونی استان نیز به واسطه ماهیت ذاتی خود، از جمله این دستگاه‌ها است که باید برای رفع مشکلات اعتباری و هزینه‌ای آن، راهکاری مناسب اندیشیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

محو شدن خرس های قطبی از روی زمین تا سال ۲۱۰۰

س جولای 21 , 2020
اگر به فکر محیط زیست نباشیم خرس‌های قطبی تا سال ۲۱۰۰ از زمین محو می‌شوند زیرا بدنشان چربی و توان کافی برای شیر دادن به توله خرس‌های خود را ندارد وآنها در سرما تلف می‌شوند.

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع