۵۶ درصد از آمریکا‌یی‌ها جامعه‌شان را نژادپرستانه می‌دانند

یک نظرسنجی که در روزنامه وال استریت ژورنال منتشر شد نشان از آن دارد که بیش از ۵۰ درصد از آمریکا‌یی‌ها جامعه‌شان را نژادپرستانه می‌دانند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، یک نظرسنجی که در روزنامه وال استریت ژورنال منتشر شد نشان از آن دارد که بیش از ۵۰ درصد از آمریکا‌یی‌ها جامعه‌شان را نژادپرستانه می‌دانند. 

این نظرسنجی نشان از آن دارد که ۵۶ درصد از مردم آمریکا معتقدند که این کشور سازوکاری نژادپرستانه دارد. 

بنا به این نظرسنجی، تنها ۴۰ درصد از آمریکایی‌ها عقیده‌ای مخالف دارند. این نظرسنجی همچنین نشان از آن دارد که بیشتر مردم آمریکا ترجیح می‌دهند که پروپاگاندای رسانه‌ها را قبول کنند تا با آن مخالفت کنند. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پدافند هوایی روسیه هواپیماهای جاسوسی آمریکا و آلمان را اسکورت کرد

چ جولای 22 , 2020
پدافند هوایی ناوگان دریای سیاه و دریای بالتیک روسیه، هواپیماهای شناسایی آلمان و آمریکا را ردیابی و اسکورت کردند. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری تاس، پدافند هوایی ناوگان دریای سیاه و دریای بالتیک روسیه، هواپیماهای شناسایی آلمان و آمریکا را ردیابی و اسکورت کرد. مرکز کنترل دفاع ملی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع