۵۹ پرستار گیلانی مراسم ازدواج خود را به تعویق انداختند

ایسنا/گیلان مدیرکل امور بانوان گیلان، با بیان اینکه ۵۹ پرستار گیلانی به واسطه مراقبت از بیماران کرونایی مراسم ازدواج خود را به تعویق انداختند، گفت: پزشکان و پرستاران قهرمانان این روزهای سخت هستند.

زهرا یعقوب نژاد در حاشیه مراسم تقدیر از پرستاران بیماراستان رازی رشت که مراسم ازدواج خود را در ایام شیوع کرونا به تعویق انداخته اند، پزشکان و پرستاران را مدافعان عرصه سلامت دانست و اظهار کرد: کادر درمان شبانه روزی و با همه توان در صحنه مبارزه با کرونا بودند و این بار سنگین را به دوش کشیدند.

وی با بیان اینکه پزشکان و پرستاران در جنگ با ویروس کرونا علیرغم وجود همه کمبودها و کاستی ها عقب نشینی نکردند، گفت: مدافعان عرصه سلامت به ویژه پرستاران نماد ایثار و فداکاری و از خود گذشتگی برای دیگران هستند، زیرا جان خود را در کف اخلاص گذاشتند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان، تلاش ها و زحمات کادر درمان را غیر قابل انکار و ستودنی دانست و تصریح کرد: پزشکان و پرستاران سلامت مردم را تضمین و تامین می کنند و لذا باید با رعایت اصول بهداشتی و حفظ فاصله فیزیکی و زدن ماسک، زنجیره انتقال کرونا را بشکنیم.

یعقوب نژاد، پزشکان و پرستاران را قهرمانان این روزهای سخت دانست و اضافه کرد: زنان و مردان پزشک و پرستار ما بی ادعا پای بهبودی بیماران مبتلا به کرونا ایستاده اند و حماسه مقدس دیگری را رقم زدند.

وی ملت ایران را قدردان همیشگی پزشکان و پرستاران دانست و عنوان کرد: این روزها قرار بود تعدادی از پرستاران به خانه بخت بروند، اما کرونا باعث شد تعدادی از آنان به جای لباس سفید عروس، جامه سپید پرستاری بر تن کنند و نجات جان مردم را بر آرزوهای خویش مقدم بشمارند؛ تعدادی دیگر نیز زندگی مشترک خود را بدون برگزاری مراسم آغاز کردند.

مدیرکل امور بانوان گیلان، سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا(س) را فرصت مبارکی برای قدردانی از ایثار و فداکاری این فرشتگان زمینی دانست و یادآور شد: مدافعان سلامت کرامت و فداکاری و مهربانی و اخلاق نبوی را از اهل بیت(ع) فرا گرفته اند و صبر و بردباری پرستاران ما با نام پرستار نهضت حسینی، حضرت زینب کبری(س) گره خورده است.

یعقوب نژاد، با بیان اینکه از ۵۹ پرستار گیلانی(۴۷ پرستان زن و ۱۲ پرستار مرد) به واسطه عدم برگزاری مراسم ازدواج و مراقبت از بیماران کرونایی قدردانی خواهیم کرد، گفت: این پرستاران در بیمارستان های رازی، پورسینا، حشمت، ۱۷ شهریور و امیرالمومنین(ع) رشت، شهدای رضوانشهر، امینی لنگرود، پیروز لاهیجان، امام رضا(ع) شفت، رستم آباد، ولیعصر(عج) رودبار، آستانه اشرفیه، امام خمینی(ره) صومعه سرا، شهید بهشتی آستارا، ۳۱ خرداد منجیل، غدیر سیاهکل، امام حسن مجتبی(ع) فومن و نورانی تالش مشغول خدمت هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جلسه روسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور رییس جمهور

پ جولای 23 , 2020
جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا، پنجشنبه دوم مردادماه به ریاست حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد. ۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۸:۲۸

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع