۵ شهرستان لرستان در وضعیت قرمز کرونا/ ۵۲۸ نفر فوت کردند

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا نیکبخت در سخنانی، اظهار داشت: تا کنون به طور قطعی ۲۲ هزار و ۳۲۴ نفر در این استان به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده و ۵۲۸ نفر از آنها متأسفانه فوت کرده است.

وی، گفت: ۱۷۲ بیمار کرونایی بد حال هم در مراکز درمانی تحت معالجه هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تا کنون از ۷۷ هزار و ۸۸۹ بیمار مشکوک به کرونا تست «پی سی آر» گرفته شده است که جواب تست ۷۷ هزار و ۶۲۵ نفر ارسال شده است، افزود: لرستان به طور کلی در وضعیت هشدار قرار دارد.

نیکبخت، بیان داشت: شهرستان‌های کوهدشت، دورود، پلدختر، چگنی و رومشکان در وضعیت زرد و شهرستان‌های خرم آباد، بروجرد، دلفان، الیگودرز و سلسله در وضعیت قرمز قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

انتخاب بهزیستی آذربایجان شرقی به عنوان رتبه برترجشنواره شهیدرجایی

س سپتامبر 15 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، در این آئین اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی، از بین دستگاه‌های دولتی که مورد ارزیابی عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قرار گرفته‌اند موفق به کسب رتبه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی، در گروه ” سلامت و رفاه اجتماعی”، حائز بالاترین امتیاز و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع