۵ هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل هستند

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۵ هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل هستند.

به گزارش ایلنا، حامد رضایی گفت: هم‌اکنون ۵۰۰۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند که کمک‌های نیکوکاران می‌تواند یاریگر آنها در دستیابی به مدارج عالی تحصیلی باشد.

 حامد رضایی با اشاره به اینکه ۵۰۰۰ دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل هستند، گفت: تلاش داریم با کمک خیران زمینه راهیابی دانش‌آموزان تحت حمایت به مدارج عالی علمی و تحصیلی را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه ۲۵۰ نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت در پایه دوازدهم مشغول به تحصیل هستند، افزود: به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا، دانش‌آموزان تحت حمایت از خدمات رایگان آموزشی و مشاوره غیرحضوری بهره‌مند شده‌اند تا بتوانند با آمادگی کامل در کنکور سراسری شرکت کنند.

رضایی با اشاره به اینکه با همکاری موسسات آموزشی خیریه، آموزش‌های لازم به دانش‌آموزان کنکوری ارائه شده است، بیان کرد: کمیته امداد در کنار خدمات فرهنگی و دینی می‌کوشد تا مددجویان در بهترین شرایط مشغول به علم‌آموزی شوند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه دانش‌آموزان تحت حمایت با استفاده از خدمات مبتنی بر بستر اینترنت و فضای مجازی از آموزش‌های غیرحضوری و آزمون‌های آنلاین بهره‌مند شده‌اند، گفت: تمهیدات مناسبی را به کار گرفته‌ایم تا همچون سنوات گذشته شاهد قبولی مددجویان با رتبه‌های مناسب باشیم.

وی با اشاره به اینکه با همکاری موسسات خیریه آموزشی و مراکزنیکوکاری ۲۰ میلیون تومان کتاب تهیه و در اختیار دانش‌آموزان کنکوری قرار گرفته است، بیان کرد: کمیته امداد از مرحله ابتدایی تا رسیدن به مراحل عالی دانشگاهی همواره فرزندان خانوار بی‌بضاعت را مورد حمایت قرار می‌دهد تا آنها با آرامش خاطر به مدارج عالی تحصیلی دست یابند.

رضایی با بیان اینکه نیکوکاران با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود موجب می‌شوند تا دانش‌آموزان بی‌بضاعت به خاطر تنگدستی و فقر از تحصیل باز نمانند، اعلام کرد: یکی از وظایف مهم کمیته امداد استان اردبیل جلوگیری از ترک تحصیل فرزندان خانوار تحت حمایت است.

رضایی بهترین راه ارتباطی خیران با کمیته امداد را سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ اعلام کرد و گفت: سیستم آنی‌پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* نیز از دیگر راه‌های ارتباطی نیکوکاران برای دستگیری از دانش‌آموزان نیازمند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اهدای بیش از ۱۰۰۰ میلیارد ریال برای ساخت بزرگترین بیمارستان ویژه سرطان شمال شرق کشور در مشهد

ی جولای 26 , 2020
مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد گفت: نیکوکاران مشهدی تاکنون هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال برای ساخت بزرگترین بیمارستان تخصصی بیماران سرطانی شمال شرق کشور در مشهد با نام “ناظران” هزینه کرده‌اند. به گزارش ایلنا از مشهد، اصغر افراسیابی در این خصوص گفت: عملیات ساخت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی “ناظران ” […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع