۵ واحد صنفی متخلف در بروجن پلمب شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، مسلم احمدی اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات ستاد کرونا در استان و شهرستان با توجه به شیوع بیماری کرونا، گشت مشترک با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان بروجن از ۲۵ واحد صنفی آرایشگاه زنانه در سطح شهرستان بازدید کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در اجرای این طرح به تعدادی از این واحدهای صنفی تذکر شفاهی داده شد و پنج واحد صنفی به علت عدم رعایت مقررات اعلامی، با دستور مقام قضائی پلمب شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجن کرد: تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس با توجه به شیوع بیماری کرونا در این ایام، در دستور کار پلیس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۴۰ واحد مسکونی برای ایتام در چهارمحال و بختیاری احداث می شود

ش جولای 25 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور ضمن تقدیر از فعالیت مؤسسات خیریه در استان بیان کرد: نیکوکاران و خیران همواره در کنار کمیته امداد در راستای تأمین نیازهای اساسی نیازمندان تلاش می‌کنند. وی با اشاره به احداث ۴۰ واحد مسکونی ویژه خانواده […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع