۷ محدوده از نوار ساحلی انزلی در تصرف دستگاه‌های مختلف است

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل میر غضنفری امروز (جمعه) در جلسه ستاد آزاد سازی سواحل اظهار کرد: متأسفانه به دلایل مختلف، بندرانزلی به جایگاه واقعی خود دست نیافته و باید همگی کمک کنیم تا شهر ساحلی انزلی به روزهای طلایی خود بازگردد.

وی با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف رفع تصرف سواحل بندرانزلی، افزود: هفت محدوده ساحلی بندرانزلی در تصرف دستگاه‌های مختلف است که باید در خصوص رفع تصرف آنها تعیین تکلیف شود.

فرماندار انزلی تاکید کرد: اگر قرار است با متصرفان برخورد قانونی شود باید تکلیفمان را با خودمان روشن کنیم و تا زمانی که تکلیف این محدوده‌ها با تشکیل کارگروه با سه قوه مجریه، قضائیه و مقننه روشن نشود نمی‌توان شاهد اتفاقات خاصی بود.

وی افزود: متأسفانه علیرغم همه امکانات موجود در منطقه آزاد انزلی، در حق شهرستان بندرانزلی کوتاهی شده و به دلیل معذوریت‌های قانونی مناطق آزاد، نتوانستیم آنچنان که باید از مزایای منطقه آزاد انزلی برای شهروندان بندرانزلی استفاده کنیم.

فرماندار انزلی تصریح کرد: متأسفانه به دلیل قرار گرفتن پنج روستا در محدوده منطقه و عدم خدمت رسانی صحیح به این روستاها از سوی منطقه آزاد انزلی مردم متضرر شده‌اند.

وی ادامه داد: شهرستان انزلی از جمله شهرستان‌های کشور است که به دلیل دارا بودن مواهب طبیعی و الهی، ظرفیت‌های بالقوه ای برای موضوعات اقتصادی و اجتماعی و اشتغالزایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

منتخبین کانون مداحان شهر شیراز مشخص شدند

ج جولای 24 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان شهر شیراز همزمان با سراسر کشور از صبح تا بعد از ظهر جمعه به طور نیمه الکترونیکی برگزار شد و در پایان از ۲۳۶ برگ رأی، ۷ نفر اول مشخص شدند. ۱- محمد حسین جهانگیری برشنه ۲- حسن دمرپور شیرازی ۳- […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع