۸۰ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد جمالیان در تکمیل این خبر در جمع خبرنگاران در اراک، اظهار کرد: از ۸۰ مورد جدید ابتلاء در استان ۲۲ مورد این بیماران در بیمارستان‌های استان تحت مراقبت و بستری قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی دریافت می‌کنند.

️وی افزود: ۵۸ مورد دیگر بیماران جدید نیز به صورت سرپایی خدمات درمانی دریافت کردند و تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه هستند.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس در استان مرکزی تا کنون به ۵ هزار و ۷۶۶ نفر رسیده است.

جمالیان گفت: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته یک مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان مرکزی گزارش شده است.

وی در خصوص مجموع آمار فوتی‌های ناشی از ابتلاء به کرونا در استان عنوان کرد: تاکنون تعداد فوتی‌ها در اثر ابتلاء به این ویروس در استان به ۲۵۱ نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک تاکید کرد: از مردم و همشهریان انتظار می‌رود به منظور کاهش آمار مبتلایان به این ویروس در استان حتما زدن ماسک و رعایت اصول بهداشتی و همچنین فاصله گداری اجتماعی را جدی بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گل گهر اتاق فکر بزرگی دارد/فضای آلوده‌ای بعدازبازی با ذوب ایجادشد

چ جولای 22 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، حمید عبداللهی عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم ماشین سازی برابر گل‌گهر سیرجان در تبریز گفت: فردا باید به مصاف تیمی برویم که تنها تیم ایرانی است که سه مربی داخلی در کادر فنی دارد و این نشان از پویایی اتاق فکر […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع