۹۰ درصد از انبار‌های قزوین در سامانه جامع انبار‌ها ثبت شد

معاون بازرسی سازمان صمت قزوین گفت: اطلاعات ۳۰۶ انبار فعال در استان در سامانه جامع انبار‌ها به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علی اکبر کبیری معاون بازرسی سازمان صمت قزوین گفت: تا کنون ۹ هزار و ۲۴۷ نفر در سامانه جامع انبار‌ها اطلاعات کالای خود را ثبت کرده اند که از این تعداد چهار هزار و ۵۸۱ نفر فعال در زمینه کالا‌های کشاورزی، دامپزشکی و راهداری تایید سیستمی شده اند.

وی اضافه کرد: تعداد کمی از انبار‌های قزوین به ویژه در نقاط روستایی هنوز شناسایی نشده و به ثبت نرسیده است که به زودی کار شناسایی و ثبت اطلاعات آن‌ها انجام می‌شود.

معاون بازرسی سازمان صمت گفت: هزار و ۱۰۳ نفر در حوزه تامین یا واردات کالا‌های اساسی استان فعالیت تجاری دارند و کالا‌های خود را در ۵۸ انبار کالا ذخیره می‌کنند.

کبیری افزود: ثبت نام در سامانه جامع انبار‌ها به معنای وجود تعداد انبار نیست و هر کشاورز و فعال تجاری و تولیدی که بخواهد کالای خودش را جابه جا کند باید در این سامانه ثبت نام کرده باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشف ۳۶ میلیون اقلام بهداشتی تقلبی در تهران

د جولای 27 , 2020
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران از کشف ۳۶ میلیون اقلام بهداشتی تقلبی خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ “دوستعلی جلیلیان” در توضیح این خبر، اظهارداشت: ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه با دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فردی در انبار متروکه ای در حوالی خیابان شوش مقدار فراوانی اقلام بهداشتی تاریخ گذشته […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع