۹۳ درصد بستری‌شدگان بخش‌های کرونایی در بوشهر با حال خوب مرخص شدند

سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی روزهای گذشته هفت نفر از هم استانی‌هایمان فوت شده‌اند که تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است.

وی با اشاره به اینکه ۳۳۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند، تصریح کرد: از این افراد بستری‌شده در بیمارستان‌های استان، ۱۶۲ مورد مثبت قطعی هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به مراجعه ۲۰۵ مورد حاد تنفسی به بیمارستان‌های استان تصریح کرد: تاکنون در مجموع ۱۸ هزار و ۷۴۵ نفر به بیمارستان‌های استان مراجعه کرده‌اند.

وی بیان کرد: از این افراد، پنج هزار و ۴۶۵ مورد بستری و پنج هزار و ۱۳۱ نفر از آنان درمان و با حال عمومی خوب ترخیص شده‌اند.

کشمیری خاطرنشان کرد: طی شبانه‌روز گذشته ۶۶ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۲۰ درصد متقاضی دریافت تسهیلات کرونایی در کشور

پ جولای 23 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز امیر باقری معاون سیاست‌های اقتصادی معاونت اقتصادی ریاست جمهوری ر در چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قم گفت: در مجموع عملکرد ما در پرداخت تسهیلات بحران کرونا مطلوب نبوده است طبق آمارها تا هفته گذشته تنها ۲۰۰ هزار مورد برای دریافت تسهیلات […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع