69 درصد مردم سیستان و بلوچستان تحت پوشش بیمه سلامت

مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: 69 درصد مردم استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند تا از خدمات نظام بیمه سلامت در مراکز درمانی بهره مند شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دکتر عباسی مدیرکل بیمه سلامت استان سیستان وبلوچستان با رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی در راستای تعامل و همکاری به منظور تخصیص اعتبارات و مطالبات مراکز درمانی بیمه سلامت در جهت ارائه خدمات مطلوبتر به جامعه بیمه شدگان دیدار کرد.

 مدیر کل بیمه سلامت استان در ابن دیدار گفت: با همت و تلاش دولت توانسته ایم 69 درصد مردم استان را تحت پوشش بیمه سلامت قرار دهیم تا از خدمات نظام بیمه سلامت در مراکز درمانی بهره مند شوند.

عباسی تصریح کرد: از اولویت های مهم سازمان ، اجرای برنامه نسخه نویسی الکترونیکی در بخش خصوصی و استحقاق سنجی در مراکز درمانی است که از هدر رفت منابع جلوگیری می کند.

دکتر فاضلی رئیس مجمع نمایندگان استان در ادامه این دیدار گفت: مردم ما در بحث سلامت و درمان احساس آسایش و آرامش خاطر دارند و دولت را در کنار خودشان می بینند و احساس امنیت می کنند.

 نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی ورئیس مجمع نمایندگان استان افزود: بیمه سلامت با  رویکرد عدالت اجتماعی در راستای طرح تحول نظام سلامت وپرداخت مطالبات  دانشگاهای علوم پزشکی استان توانسته گامهای موثری در جهت حفظ سلامت محوری  مردم  در بحث بیماری کرونا دراستان برداشته است. 

وی تصریح کرد:حفظ جایگاه و منزلت وشخصیت افراد جامعه در مراکز درمانی در موقع نیاز بسیار مهم است که بیمه سلامت توانسته نیاز بیمه ای بیماران را مرتفع سازد.

فاضلی بیان داشت: یکی از اهداف اصلی نمایندگان پیگیری اعتبارات سازمانهای بیمه گر است تا منجر به تامین منابع موسسات درمانی شده و مردم ما مشکل هزینه درمانی را نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

علیاری: سایپا در این فصل دست به کار بزرگی زده است/ جایگاه اصلی تیم در اینجای جدول نیست

ی جولای 26 , 2020
هافبک تیم سایپا گفت: با کسب امتیازهای دیدارهای پیشرو به دنبال رسیدن به جایگاه اصلی مان در جدول هستیم. به گزارش ایلنا، مجید علیاری هافبک جوان و خوش آتیه نارنجی‌پوشان با بیان اینکه، هنوز چیزی مشخص نیست و تا آخر لیگ باید صبر کرد و آن وقت است که می‌توان در […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع